Kutna utičnica u TPO kutu 90° duljine 500 mm - za cijevi promjera 63 mm
Izrađen od univerzalnog bijelog poliolefina, stvoren je kako bi se osigurala maksimalna kompatibilnost s bilo kojom poliolefinskom membranom.
| Vrsta | PO |
|---|---|
| Za cijevi promjera | 63 mm |
| A | 340 mm |
| C | 63 mm |
| E | 150 mm |
| H | 133 mm |
| L | 500 mm |
| Code | Tip | Kom (Po Kutiji) | Kom (Po Paleti) |
|---|---|---|---|
| A047510063 | Kutni utikač PO NEW | 8 | 80 |
Spécifications
| MATERIJALI | Poliolefini |
| PRIMJENE | Primjena vrućeg zraka |
| KOMPATIBILNOST | Sintetičke PO membrane |




